Zanim opowiemy Wam, na czym polega koncepcja Face Rejuvenation, czyli kompleksowego odmładzania twarzy, sami zobaczcie różnice oraz efekt porównania „przed” i „po”.

Spójrzcie na twarze Pana Henryka oraz Pana Arka, którym specjaliści Malo Dental Polska pomogli na antenie programu TVN „Co za tydzień!” Uderzające są efekty odmłodzenia ich twarzy. W obu przypadkach, nowy odmłodzony uśmiech zyskał naturalnie wyglądającą, odmłodzoną oprawę twarzy.

Jak to możliwe ?
Zarówno pan Henryk, jak i Pan Arek mogli wybrać, przymierzyć i wypróbować nowy uśmiech, jeszcze przed operacją! Współczesna stomatologia oferuje pacentom niesamowite możliwości!

Na czym polega fenomen odmłodzonej twarzy w Malo Dental Polska?

Nie na zabiegach chirurgii plastycznej! Nie za pomocą nici, strzykawek i innych elementów medycyny estetycznej. Face Rejuvenation to przywrócenie utraconej, naturalnej wysokości zwarcia.

Dlaczego tracimy zęby i jaki jest tego skutek?

Stres i utrata zębów prowadzą do utraty kości, a to powoduje niekorzystane zmiany proporcji twarzy i zaburzenia harmonii jej kształtu. Stres powoduje stałe napięcie mięśni twarzy oraz zaciskanie i zgrzytanie zębów w czasie snu, o czym możemy nawet nie wiedzieć. W długim okresie prowadzi to do poszerzenia dolnej części twarzy i nadania jej nienaturalnego kwadratowego kształtu. Utrata zębów dodatkowo zwiększa tą dysharmonię i twarz wydaje się starsza i zmęczona.

Ścieranie zębów powoduje, że skóra twarzy traci podparcie i w bardziej intensywny sposób zaczyna na nią działać grawitacja. Utrata elastyczności jest widoczna przede wszystkim w okolicach ust. Pojawia się nad nimi siatka zmarszczek, a wargi stają się węższe. Jeśli w porę nie zadbamy o uzupełnienie ubytków, kości szczęki zaczną zanikać, dziąsła się zmniejszą, a policzki zapadną, co z pewnością dodaje lat. Całkowita utrata zębów prowadzi do zjawiska, które w stomatologii określa się jako efekt lub uśmiech „Baby Jagi”. Nos zbliża się do brody, a uśmiech przestaje być przyjazny i kojarzy się raczej z postacią złej czarownicy z baśni dla dzieci. Taka zmiana w dużym stopniu wpływa na wygląd, zaburza estetykę oraz symetrię uśmiechu. Niestety problem ten jest bardzo częsty u osób starszych, które w odpowiednim czasie nie zajęły się leczeniem zębów.

Ratunkiem w takich sytuacjach jest nasza autorska koncepcja odmładzania twarzy, czyli Face Rejuvenation presented by Malo Dental.

Sekret przywrócenia utraconej harmonii twarzy tkwi w specjalistycznych pomiarach zewnątrz i wewnątrz ustnych oraz ich odpowiedniej interpretacji. W Malo Dental Polska współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Nasi partnerzy dysponują specjalnym oprogramowaniem wykorzystującym sztuczną inteligencję (AI) i maszynowe uczenie (machine learning), które ‚wyuczyło’ się na tysiącach pacjentów.

Do leczenia włączamy metodę All-on-4® opracowaną przed doktora Paulo Malo.
All-on-4® jest doskonałą okazją do przywrócenia naturalnej harmonii twarzy bezbolesnych zabiegów chirurgii plastycznej, której częstym efektem jest nienaturalny, sztuczny wygląd.

Zobacz swój nowy, odmłodzony uśmiech jeszcze przed zabiegiem!
W Malo Dental Polska korzystamy z technologii „Real Smile Design” oraz „Digital Smile Design”.

Mówiąc najprościej – jeszcze przed zabiegiem możesz przymierzyć swój nowy uśmiech, poczuć go i… polubić siebie na nowo.

Przymierzyć, zobaczyć się w nowym uśmiechu i poczuć go! Ten najnowszy trend w stomatologii odtwórczej – Real Smile Desing presented by Malo Dental Polska

PRZYMIERZYĆ: ZOBACZYĆ SIĘ W NOWYM UŚMIECHU I POCZUĆ GO !!!

To najnowszy trend w stomatologii odtwórczej: REAL SMILE DESIGN presented by Malo Dental pozwala pacjentowi zobaczyć się i poczuć w nowym uśmiechu na żywo, a nie tylko na komputerowo wygenerowanej wizualizacji.

Zarówno pan Henryk jak i Pan Arek mogli wybrać, przymierzyć i wypróbować nowy uśmiech jeszcze przed operacją!

Brzmi ciekawie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na wiztę w jednej z naszych klinik na terenie całego kraju.