Braki w uzębieniu to problem, który dotyka bardzo dużą liczbę osób. Jest ona znacznie większa, niż mogłoby się początkowo wydawać. Pacjenci, którzy zmagają się z bezzębiem, skutecznie ukrywają swoją przypadłość i często nie chcą nawet skorzystać z pomocy specjalisty ze względu na ogromny wstyd. Brak zębów to nie tylko kwestia estetyczna, lecz także zdrowotna i funkcjonalna. Osoby z takim problemem często mierzą się z utrudnionym przyjmowaniem stałych posiłków oraz odczuwają ogromny ból. Na szczęście implanty zębowe mogą przynieść ulgę. Technika dr. Paulo Malo to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu można liczyć na spektakularną metamorfozę już w jeden dzień.

Tradycyjne leczenie implantologiczne – długotrwałe i nieprzyjemne

Standardowe leczenie implantologiczne składa się z dwóch części: chirurgicznej i protetycznej. Podczas pierwszej z nich w miejscu brakującego zęba, umieszczana jest tytanowa śruba (implant), który następnie przechodzi osteointegrację. Jest to żmudny i długotrwały proces, podczas którego implant zrasta się z kością i otaczającymi go tkankami. Do pełnej osteointegracji dochodzi po około 3 miesiącach w przypadku szczęki dolnej i 6 miesiącach w przypadku szczęki górnej.

Tradycyjne leczenie implantologiczne to rozwiązanie, na które powinny zdecydować się tylko osoby cierpliwe i takie, którym niestraszny jest ból i duży dyskomfort. Po osteointegracji następuje druga część procesu, podczas którego na implanty zakładane są zęby. Sumarycznie całość może trwać nawet kilkanaście miesięcy, podczas których konieczne jest odbycie co najmniej kilku wizyt protetycznych.

Świetną alternatywą dla tradycyjnego leczenia implantologicznego jest metoda opracowana przed dr. Paulo Malo. Jest ona oferowana w gabinetach Malo Dental Polska. Jeśli zależy Państwu na pięknych implantach zębowych, Gorzów Wielkopolski to jedno z miast, w którym można zdecydować się na ten zabieg.

Metoda dr. Paulo Malo – implanty zębowe w jeden dzień

Metoda leczenia implantologicznego opracowana przed dr. Paulo Malo realizowana jest tylko w gabinetach Malo Dental Polska. Osoby, które zdecydują się na taki zabieg, mogą liczyć na uzyskanie pięknego uśmiechu już w jeden dzień. Zabieg wykonywany jest pod okiem twórcy tej metody, a także doświadczonych stomatologów, co jest gwarancją skuteczności i pełnego bezpieczeństwa. Technika ta jest stosowana przed dr. Paulo Malo już od 1993 r. Przez kilkadziesiąt lat z jej możliwości skorzystało wiele tysięcy pacjentów na całym świecie, którym rekomendowano przeszczepy kości.

Technika dr. Paulo Malo nazywana jest metodą All-on-4. Znacznie różni się ona od tradycyjnego podejścia, które jak już wspomniano, jest czasochłonne i obarczone ryzykiem niepowodzenia. W metodzie All-on-4 wykorzystywana jest tkanka kostna pacjenta, a cały proces jest możliwy do zrealizowania dzięki kątowemu pozycjonowaniu implantów o różnej długości. Inne dostępne techniki zazwyczaj sprowadzają się do odbudowy kości, która oprócz tego, że jest długotrwała, powoduje również ogromny dyskomfort, spowodowany m.in. przez opuchliznę oraz związany z nią ból.

Metoda opracowana przez dr. Paulo Malo umożliwia uzyskanie pięknych i zdrowo wyglądających zębów już podczas jednego zabiegu, ponieważ zęby natychmiastowo osadzane są na wszczepionych implantach.

Ceny implantów zębowych – Gorzów Wielkopolski

Wiele osób zastanawia się, jakie są ceny implantów zębowych. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym koszt zabiegu jest na bardzo zbliżonym poziomie, a często nawet niższy niż w przypadku innych miast Europy Zachodniej. Jeśli chodzi o dokładną cenę, w głównej mierze jest ona uzależniona od tego, ile zębów trzeba odbudować. W większości przypadków, warto być przygotowanym na wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w przypadku pełnej odbudowy. Niektórym osobom ceny implantów zębowych w Gorzowie Wielkopolskim mogą wydawać się dość wysokie. Warto jednak pamiętać o tym, że są one jak najbardziej adekwatne do korzyści. Podczas metody dr. Paulo Malo nad zabiegiem czuwa jego zespół wykwalifikowanych ekspertów. Jeśli marzą Państwo o pięknym uśmiechu i błyskawicznych efektach, nie warto na tym oszczędzać.

Choć tradycyjne leczenie implantologiczne z pozoru może wydawać się znacznie mniej kosztowne, w rzeczywistości jest zupełnie nieopłacalne w porównaniu z metodą All-on-4. Przez to, że jest ono rozciągnięte w czasie i wymaga wielu wizyt w gabinecie, sumaryczna cena za wszczepienie implantów może okazać się znacznie większa niż jednodniowy zabieg u dr. Paulo Malo.

Metoda All-on-4 – satysfakcja dla każdego pacjenta

Innowacyjna metoda dr. Paulo Malo stale zyskuje nowych zwolenników. Pacjenci bardzo doceniają jej skuteczność. Jest ona możliwa prawie u każdej osoby, bez względu na to, z jak zaawansowanym zanikiem kości się zmaga. Metoda All-on-4 pozwala cieszyć się z nowych zębów i pięknego uśmiechu już po jednym zabiegu, co jest świetną informacją dla wszystkich osób, które nie chcą czekać na efekty oraz zmagać się z wielokrotnym bólem i dyskomfortem podczas codziennego funkcjonowania.

Metoda All-on-4, z której skorzystać można w gabinetach Malo Dental Polska, w ciągu kilkudziesięciu lat odmieniła życie wielu osób. Dzięki niej można zapomnieć o nieestetycznych ubytkach czy problemach podczas przeżuwania pokarmu. Jest to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, które powstało z myślą o jak największym komforcie, bezpieczeństwie i zadowoleniu pacjentów. Jest to technika dedykowana wszystkim osobom, które marzą o pięknym uśmiechu na implantach zębowych. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym można zyskać fenomenalny uśmiech!