W Polsce wiele osób boryka się z problemami związanymi z brakami w uzębieniu. Pacjenci, którzy zmagają się z taką przypadłością, bardzo często odczuwają ból oraz nie mogą kosztować niektórych posiłków. Bezzębie wpływa również niekorzystnie na wygląd. Brak kilku, a czasami nawet jednego zęba bywa dla pacjentów ogromnym powodem do wstydu. Na szczęście w ostatnich latach standardem stały się implanty zębowe. Kielce to jedno z miast, w których można dokonać takiego zabiegu w Klinice Corten Dental. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się technika dr. Paulo Malo, nazywana All-on-4. Dzięki niej pacjenci mogą cieszyć się z pięknego uśmiechu już po jednym zabiegu.

Czy warto postawić na tradycyjne implanty zębowe?

Wiele osób decyduje się na tradycyjne metody zakładania implantów zębowych, jednak jak wskazują niektórzy pacjenci, są one zbyt długotrwałe, wielokrotne i bolesne. Leczenie implantologiczne takimi metodami zazwyczaj składa się z dwóch podstawowych części. Pierwszą z nich jest część chirurgiczna, a drugą – protetyczna. Na początku w miejscu brakującego zęba umieszcza się tytanową śrubę (implant), która następnie przechodzi proces osteointegracji. W trakcie tego procesu implant zrasta się z kością oraz wszystkimi pozostałymi tkankami, które go otaczają. Aby mogło dojść do pełnej osteointegracji potrzeba bardzo dużo czasu. W przypadku implantów zębowych umieszczonych w dolnej szczęce, potrzeba na to około 3 miesięcy, natomiast w górnej szczęce – aż dwa razy dłużej.

Po udanym zakończeniu osteointegracji, na zrośnięte implanty zakładane są zęby. To kolejny długotrwały proces, którego nie da się wykonać tylko podczas jednego zabiegu, ponieważ wymaga on ponownego cięcia i co najmniej kilku wizyt protetycznych.

Przez to, że założenie tradycyjnych implantów zębowych zajmuje dużo czasu i w wielu przypadkach jest bardzo bolesne, coraz więcej osób, które borykają się z brakami w uzębieniu, decyduje się na wybór nieco bardziej zaawansowanych metod. Jedną z nich jest technika dr. Paulo Malo, która umożliwia skuteczne i błyskawiczne założenie implantów zębowych. Kielce to miasto, w którym mogą znaleźć Państwo gabinet Malo Dental Polska i zrealizować taki zabieg.

Implanty zębowe – Kielce. Metoda All-on-4

Gabinety Malo Dental Polska można znaleźć w wielu miastach. Jednym z nich są Kielce. Zabieg metodą All-on-4 realizowany jest pod czujnym okiem dr. Paulo Malo i jego Zespołu, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w tej dziedzinie. Zajmuje się on leczeniem implantologicznym już od 1993 r. Na przestrzeni lat z powodzeniem odmienił życie wielu osób, które już po jednodniowym zabiegu mogły cieszyć się z pięknego i zdrowego uśmiechu.

Metoda All-on-4 znacząco różni się od innych dostępnych rozwiązań ponieważ nie potrzeba wykonywać przeszczepów ( odbudowy ) kości. Wykorzystywana jest w niej dostępna tkanka kostna pacjenta, co jest możliwe dzięki zastosowaniu kątowego pozycjonowania specjalnych implantów różnej długości w dostępnej kości. Jeśli chodzi o tradycyjne metody leczenia implantologicznego, polegają one przede wszystkim na odbudowie kości. Zabiegi tego typu nie dość, że są bardzo długotrwałe i bolesne, to często obarczone są również ryzykiem niepowodzenia. Nawet jeśli zabieg zostanie zakończony sukcesem, każdy pacjent musi być przygotowany na długo utrzymującą się opuchliznę i doskwierający dyskomfort skutecznie utrudniający codzienne funkcjonowanie. W przypadku metody dr. Paulo Malo, nie trzeba martwić się tymi problemami i to właśnie z tego powodu, jest ona znacznie atrakcyjniejszą opcją. Implanty zębowe w Kielcach zakładane metodą All-on-4 to możliwość natychmiastowego osadzenia zębów i nowego uśmiechu w 1 dzień podczas jednego zabiegu!

Ceny implantów zębowych – Kielce

Z roku na rok coraz więcej osób jest zainteresowanych metodą dr. Paulo Malo. Wiele z nich zastanawia się jednak, jakie są ceny implantów zębowych. Kielce to miasto, w którym koszt tego zabiegu zazwyczaj waha się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jest on porównywalny, a czasami nawet niższy w zestawieniu z zabiegami realizowanymi w innych miastach Europy Zachodniej.

Choć wydawać by się mogło, że cena za jednodniowy zabieg u dr. Paulo Malo jest dość duża, to nic bardziej mylnego. Biorąc pod uwagę wysokiej klasy sprzęt, który jest wykorzystywany oraz zespół wyspecjalizowanych ekspertów, czuwających nad całym procesem, cena ta jest naprawdę bardzo atrakcyjna i adekwatna. Wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, a ponadto efekty widoczne są od razu po zabiegu, co dla wielu osób ma szczególne znaczenie.

Koszt pełnej odbudowy na implantach metodą All-on-4 jest mniejszy w porównaniu z innymi technikami pełnego leczenia implantologicznego. Dodatkowo pozostałe dostępne metody są bardzo rozciągnięte w czasie i wymagają co najmniej kilku wizyt w specjalistycznych gabinetach. Ceny za poszczególne zabiegi po zsumowaniu mogą okazać się więc znacznie większe niż koszt zabiegu u dr. Paulo Malo i jego zespołu Malo Dental w Corten Dental.

Metoda dr. Paulo Malo – ciesz się z pięknego uśmiechu już po pierwszym zabiegu

Metoda dr. Paulo Malo, która stosowana na całym świecie, znana jest przede wszystkim ze swojej ogromnej skuteczności. Pacjenci decydujący się na jednodniowy zabieg, mają możliwość otrzymania pięknego uśmiechu już w 1 dzień. Metoda All-on-4 odmieniła życie wielu osób, które zmagały się z bezzębiem, ubytkami i innymi problemami. Opinie pacjentów potwierdzają wysoką jakość tego zabiegu oraz fachowe i kompleksowe podejście zespołu do indywidualnych potrzeb każdej osoby.