Niepełne uzębienie to problem, z którym mierzy się duża część osób na całym świecie. Nieestetyczny wygląd i problemy z jedzeniem mogą w znacznym stopniu obniżać komfort naszego życia, dlatego warto podjąć leczenie kompleksowe i zdecydować się na implanty, które obecnie są już sprawdzonym standardem przywrócenia utraconych zębów. Powszechnie stosowany proces wstawiania implantów może zajmować nawet kilka miesięcy i łączyć się z tzw. odbudową (regeneracją) brakującej kości. Z pomocą w szybkim odzyskaniu pięknego uśmiechu przychodzi metoda All–on–4 opracowana i sprawdzona od 30 lat już przez dr Paulo Malo, która pozwala odbudować wszystkie zęby w jeden dzień!

Tradycyjne leczenie implantologiczne – jak przebiega?

Leczenie implantologiczne zębów jest podstawowym sposobem uzupełniania ubytków w naszym uzębieniu w wielu sytuacjach klinicznych. Tradycyjna metoda obejmuje zwykle dwie części – chirurgiczną i protetyczną. Przeprowadzane są w odstępie nawet kilku miesięcy, dlatego cały proces jest mało przyjazny dla pacjenta. Pierwszy etap leczenia polega na umieszczeniu implantu – śruby wykonanej z tytanu w miejscu ubytku w kość. Po wprowadzeniu implantu zachodzi wielotygodniowy proces osteointegracji, który polega na zrośnięciu się śruby z kością Etap ten jest kluczowy w całym leczeniu, ponieważ osteointegracja, która nie zakończy się sukcesem, może skutkować utratą implantu.

Proces integracji implantu z tkankami standardowo wynosi od trzy miesiące dla szczęki dolnej oraz sześć miesięcy dla górnej. Na ten okres pacjent otrzymuje uzupełnienie tymczasowe wyjmowane lub przytwierdzone do sąsiednich zębów. Tymczasowa proteza może być bardzo estetyczna, jednak nie jest tak trwała i komfortowa jak ostateczna osadzona na implantach. Po skończonej osteointegracji w końcu zakładana jest stała proteza, dzięki której można już bez dyskomfortu funkcjonować na co dzień. Całe leczenie może zająć wiele miesięcy, jest uciążliwe i nie daje natychmiastowej satysfakcji z doświadczonego dyskomfortu wielu wizyt i zabiegów oraz poniesionych kosztów. Można tego uniknąć korzystając z metody leczenia All–on–4, opracowaną i sprawdzoną już przez 30 lat przez dr Paulo Malo i jego zespół MALO DENTAL.

Implanty zębowe Kraków – klinika Malo Dental Polska

Dr Paulo Malo przyjeżdża do Polski od 20 lat i obecnie współpracuje z wiodącymi klinikami w dużych miastach w Polsce, które korzystają z doświadczenia i ekspertyzy Dr Malo i Zespołu Malo Dental. Także W Krakowie znajduje się klinika partnerska Malo Dental, w której wykonywane jest leczenie implantologiczne według innowacyjnej metody All–on–4. Natychmiastowa rehabilitacja szczęki i żuchwy tym sposobem jest polecana wszystkim osobom, które chcą szybko zobaczyć i poczuć efekty i już w jeden dzień uzyskać pełny, piękny uśmiech i przyjemność spożywanych potraw. Natychmiastowa metoda leczenia implantologicznego opracowana przez dr Paulo Malo może być stosowana w przypadkach, które inni specjaliści skazali na wielomiesięczne, cząstkowe leczenie lub uznali za beznadziejne.

U niektórych pacjentów dochodzi do zaników kostnych, szczególnie w przypadku długotrwałego bezzębia. Tradycyjne metody implantologiczne w takich przypadkach są nieskuteczne, ponieważ jest zbyt mało tkanki kostnej, aby natychmiast umieścić w niej implanty. Trzeba wtedy przeprowadzić odbudowę kości lub podniesienie dna zatoki szczękowej – są to zabiegi długotrwałe i obarczone ryzykiem powikłań i braku dostatecznej odbudowy. Ponadto po wykonaniu takiej procedury trzeba odczekać kilka miesięcy przed wszczepieniem implantu, co dodatkowo wydłuża cały proces. Leczenie metodą All–on–4, stosowana przez dr Paulo Malo od 1993 r., wykorzystuje obecną ilość tkanki kostnej bez konieczności jej odbudowy, dzięki czemu można uniknąć długiego czasu oczekiwania na efekty.

Implanty zębowe cena – Kraków i inne lokalizacje klinik Malo Dental Polska

Natychmiastowe leczenie metodą All-on-4 reklamowane i wykonywane jest w wielu klinikach w Polsce, ale jedynie w Klinikach Partnerskich Malo Dental Polska można skorzystać z możliwości uzyskania pięknego, kompletnego uzębienia w 1 dzień pod okiem twórcy metody All–on–4 – uznanego na całym świecie eksperta, dr Paulo Malo. Dzięki kątowemu pozycjonowaniu implantów różnej długości w obecnej tkance kostnej nie trzeba przeprowadzać zabiegów odbudowy kości, dzięki czemu cały proces nie tylko jest mniej bolesny, lecz także wyjątkowo krótki – zamiast kilku miesięcy lub nawet lat oczekiwania piękny uśmiech można uzyskać już w jeden dzień! Leczenie implantologiczne zębów w Krakowie to zwykle koszt od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych – dużo zależy od skali ubytków w uzębieniu i tego, ile zębów należy odbudować.

Koszt leczenia jest związany ze znacznym stopniem skomplikowania takiego zabiegu, który wymaga nie tylko doświadczonego i świetnie wykwalifikowanego zespołu specjalistów, lecz także profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Ceny implantów zębowych – Kraków jest jednym z miast, w którym można znaleźć klinikę Partnerską Malo Dental Polska i umówić się na konsultacje w celu oszacowania kosztów leczenia. Z pewnością nie warto oszczędzać na implantach zębowych, ponieważ tylko doświadczeni specjaliści sprawią, że Państwa komfort zostanie przywrócony wraz z nowym uśmiechem. Tradycyjne leczenie pozornie może wyglądać na mniej kosztowne od metody All–on–4, opracowanej przez dr Paulo Malo, jednak jest znacznie bardziej rozciągnięte w czasie i niejednokrotnie wiąże się z dodatkowymi wizytami i zabiegami. W związku z tym takie podejście bywa droższe od innowacyjnej metody dr Paulo Malo, w której Pacjent dostaje uśmiech w 1 dzień i rzadko dochodzi do powikłań, ponieważ wykonywany jest tylko jeden zabieg chirurgiczny i tkanki od razu goją się.

Malo Dental Polska – piękny uśmiech w jeden dzień

Metoda All–on–4 pozwala ominąć żmudne i bolesne miesiące leczenia implantologicznego, dzięki czemu już w ciągu jednego dnia można cieszyć się pięknymi, nowymi stałymi zębami. Implanty zębowe Kraków – opinie naszych pacjentów potwierdzają, że metoda dr Paulo Malo pomogła tysiącom ludzi uzupełnić braki w uzębieniu, tym samym podnosząc komfort ich życia każdego dnia. Z leczenia implantologicznego tym innowacyjnym sposobem może skorzystać każda osoba, która cierpi z powodu niepełnego uzębienia – w naszych Klinikach Partnerskich nie ma ograniczeń wiekowych. Ponadto dzięki metodzie All–on–4 pomogliśmy odzyskać piękny uśmiech osobom, u których doszło do znacznych zaników kostnych, bez konieczności przeprowadzenia odbudowy kości i innych dodatkowych zabiegów.

Skorzystanie z metody opracowanej przez dr Paulo Malo pozwala cieszyć się nowymi zębami już w ciągu jednego dnia! Co ważne, o pomoc mogą zwrócić się do nas również osoby, które już wcześniej korzystały z leczenia implantologicznego, jednak z jakiegoś powodu nie powiodło się ono.