Braki w uzębieniu to problem nie tylko wstydliwy, lecz także obniżający komfort życia. Bezzębie może utrudniać przeżuwanie pokarmów lub przekładać się na niewyraźną mowę. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów leczenia tego problemu, który wykazuje dużą skuteczność, jest podejście implantologiczne. Tradycyjne leczenie to proces długotrwały i bolesny. Innowacyjna metoda All-on-4 pozwala natomiast już w jeden dzień uzyskać piękny, nowy uśmiech.

Leczenie implantologiczne tradycyjnymi metodami – długotrwały dyskomfort i ból

Tradycyjne podejście implantologiczne składa się standardowo z dwóch części. Pierwsza z nich, chirurgiczna, polega na umieszczeniu tytanowej śruby w kości. Następnie zachodzi proces osteointegracji, czyli zrastania się z otaczającymi tkankami miękkimi i kością. Od powodzenia tego procesu zależy późniejsza trwałość implantów, dlatego bardzo ważne jest to, aby został przeprowadzony poprawnie. Osteointegracja trwa zwykle od 3 do 6 miesięcy, jednak w niektórych przypadkach może ulec wydłużeniu. W tym czasie pacjent może korzystać z ruchomej protezy, która pozwoli ukryć braki w uzębieniu. Jednak jest to jedynie tymczasowe rozwiązanie, które nie jest w pełni komfortowe.

Po części chirurgicznej i pełnej osteointegracji, przychodzi czas na drugi etap leczenia – umieszczenie nowych zębów na wszczepionym uprzednio implancie. Dopiero wtedy proces leczenia zostaje zakończony i pacjent może w końcu cieszyć się nowym uśmiechem. Jednak samo założenie koron również związane jest z dyskomfortem i bólem, ponieważ wymaga kolejnego cięcia i często stresujących wizyt protetycznych. Chcąc uniknąć tego czasochłonnego i bolesnego procesu, warto zdecydować się na leczenie w Malo Dental Polska. Innowacyjna metoda All-on-4 pozwala już w ciągu jednego dnia uzyskać piękny uśmiech.

Ograniczenia tradycyjnego leczenia implantologicznego – zaniki kostne wymagają specyficznego podejścia

U niektórych pacjentów dochodzi do powstawania zaników kostnych, przez które niemożliwe jest wstawienie implantów tradycyjnymi metodami. Zazwyczaj ma to związek z długo utrzymującym się bezzębiem. W takich przypadkach pacjenci kierowani są na odbudowę, regenerację lub augmentację tkanki kostnej. Procesy te są zazwyczaj bolesne i bardzo czasochłonne – mogą wydłużyć leczenie nawet o kilka lat. Ponadto obarczone są ryzykiem niepowodzenia oraz narażają pacjenta na długo utrzymujący się dyskomfort związany z bólem i opuchlizną. W takich sytuacjach mówienie i przeżuwanie pokarmów może być utrudnione, co znacząco obniża jakość życia na co dzień.

Innowacyjna metoda All-on-4 opracowana przez doktora Paulo Malo, pozwala wykorzystać dostępną tkanką kostną bez konieczności jej odbudowy. Dzięki temu nawet w przypadku zaników kostnych, możliwe jest wstawienie implantów w ciągu jednego dnia. Metoda All-on-4 dedykowana jest wszystkim – dzięki niej nawet pacjenci, u których nie sprawdziło się tradycyjne leczenie implantologiczne, odzyskali nadzieję na nowy, piękny uśmiech. Dla osób zmagających się z problemem bezzębia, najlepszym rozwiązaniem są implanty zębowe. Lublin jest jednym z miast, w którym można znaleźć klinikę Malo Dental Polska i skorzystać z możliwości odzyskania promiennego uśmiechu już w jeden dzień.

Innowacyjna metoda All-on-4 – szansa na piękny uśmiech w jeden dzień

Za sprawą innowacyjnego podejścia, opracowanego przez uznanego na całym świecie specjalistę, doktora Paulo Malo, można już w jeden dzień uzyskać piękny, nowy uśmiech. Dzięki kątowemu pozycjonowaniu implantów o różnych długościach w dostępnej tkance kostnej, z metody All-on-4 mogą skorzystać wszyscy – nawet osoby, u których doszło do pojawienia się zaników kostnych. Leczenie implantologiczne w Malo Dental Polska pozwala uniknąć wielomiesięcznej osteointegracji i bolesnych zabiegów. W ciągu jednego dnia wstawiane są implanty oraz niezwłocznie osadzane są na nich nowe korony. Dzięki temu pacjent jeszcze tego samego dnia wychodzi z kliniki z pięknym uśmiechem na twarzy.

Osoby zmagające się z problemem bezzębia, narażone są na dyskomfort każdego dnia podczas tak podstawowych czynności, jak mówienie lub przeżuwanie pokarmów. Dzięki skorzystaniu z możliwości odzyskania pięknego uśmiechu pod okiem twórcy metody All-on-4, unikają Państwo bólu, wypadających protez i poczucia zawstydzenia, związanego z nieestetycznym wyglądem. W ciągu jednego dnia można pozbyć się wszystkich problemów związanych z niepełnym uzębieniem i cieszyć się nowym uśmiechem do końca życia. Zamiast podejmowania ryzykownych i bolesnych zabiegów, warto zdecydować się na innowacyjną metodę All-on-4, dzięki której natychmiast podniesie się jakość Państwa życia.

Ceny implantów zębowych w Lublinie – na pięknym uśmiechu nie warto oszczędzać

Jak przedstawiają się ceny implantów zębowych w Lublinie? Koszt leczenia implantologicznego waha zazwyczaj się w granicach kilku do kilkudziesięciu złotych. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku i liczby zębów wymagających odbudowania. Zastanawiając się, dlaczego ceny nie mogą być niższe, trzeba wziąć pod uwagę fakt skomplikowania całego procesu. Wstawianie implantów wymaga specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości oraz kadry doświadczonych specjalistów, aby leczenie przebiegało bezpiecznie i było skuteczne.

Chcąc uzyskać nowy, piękny uśmiech, nie warto oszczędzać, ponieważ jest to wydatek na całe życie. Nowe zęby będą miały wpływ na komfort podczas wykonywania większości codziennych czynności. Leczenie tradycyjne jest rozciągnięte w czasie i związane z koniecznością bolesnych zabiegów i licznych wizyt w klinice. Dlatego sumarycznie takie podejście może okazać się droższe od metody All-on-4.