Osoby zmagające się z problemem bezzębia, doskonale zdają sobie sprawę, jak ogromny dyskomfort może wynikać z niepełnego uzębienia. Poza nieestetycznym wyglądem, pacjenci narażeni są na ból podczas przeżuwania pokarmów lub trudności podczas mówienia. Najczęściej stosowanym leczeniem jest podejście implantologiczne, ze względu na najlepsze efekty. Jednak cały proces jest rozciągnięty w czasie i trwa wiele miesięcy. Innowacyjna metoda All-on-4 pozwala uzyskać nowy, piękny uśmiech już w jeden dzień.

Leczenie bezzębia – tradycyjne podejście implantologiczne to żmudny i często bolesny proces

Tradycyjne leczenie implantologiczne to skomplikowany i czasochłonny proces, który zwykle trwa wiele miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet kilka lat. Pierwszym etapem jest zabieg chirurgiczny, polegający na wszczepieniu tytanowej śruby w miejscu ubytku. Implant umieszczany jest w kości, a następnie musi przejść proces osteointegracji, czyli zrośnięcia się z otaczającymi tkankami przed podjęciem kolejnych kroków leczenia. Zazwyczaj do pełnej integracji implantu z kością potrzebne jest 3–6 miesięcy, jednak czas ten może ulegać wydłużeniu w niektórych przypadkach. Bardzo ważne jest poprawne zakończenie tego procesu, ponieważ od niego w dużej mierze zależy późniejsza trwałość implantu – niepełna osteointegracja może spowodować ruszanie się zęba lub nawet jego wypadnięcie.

Na czas gojenia pacjent może otrzymać ruchomą protezę, która pomaga zakryć braki w uzębieniu. Jednak jest to jedynie rozwiązanie tymczasowe, ponieważ nie zapewnia pełnego komfortu. Kolejnym etapem jest wstawienie korony w miejscu wszczepionego wcześniej implantu. Niestety w tym celu pacjent narażony jest na kolejny bolesny zabieg oraz liczne wizyty protetyczne. Tradycyjne podejście implantologiczne sprawia, że dopiero po kilku miesiącach od rozpoczęcia leczenia, można cieszyć się nowym uśmiechem. Innowacyjna metoda All-on-4 opracowana przez doktora Paulo Malo, pozwala drastycznie skrócić ten proces – już w ciągu jednego dnia pacjent otrzymuje nowe zęby.

Metoda All-on-4 – podejście dające nadzieję pacjentom, u których nie sprawdziło się leczenie tradycyjne

Tradycyjne leczenie implantologiczne ma pewne ograniczenia – do jego przeprowadzenia, wymagana jest odpowiednia ilość tkanki kostnej. U pacjentów, u których przez długi czas utrzymywane były braki w uzębieniu, mógł pojawić się zanik tkanki kostnej. W takich przypadkach niemożliwe jest wstawienie implantu bez wcześniejszej odbudowy, regeneracji lub augmentacji kości. Proces ten jest nie tylko bolesny, lecz także czasochłonny – może zająć nawet kilka lat. Ponadto związany jest z pewnym ryzykiem niepowodzenia, a pacjenci przez czas trwania leczenia niejednokrotnie doświadczają bólu i długo utrzymującej się opuchlizny.

Innowacyjna metoda All-on-4 opracowana przez doktora Paulo Malo, polega na kątowym pozycjonowaniu różnej długości implantów w dostępnej u pacjenta tkance kostnej. Dzięki temu nie ma potrzeby odbudowy kości przed podjęciem leczenia. Podejście implantologiczne w Malo Dental Polska pozwoliło odzyskać nadzieję na uzyskanie pięknego uśmiechu osobom, u których nie sprawdziły się metody tradycyjne. Tylko w naszych klinikach mają Państwo możliwość skorzystania z leczenia pod okiem twórcy metody All-on-4. Gdzie można uzyskać nowe implanty zębowe? Szczecin jest jednym z miast, w których znajduje się klinka Malo Dental Polska.

Ceny implantów zębowych w Szczecinie – piękny uśmiech na całe życie

Jakie są ceny implantów zębowych w Szczecinie? Koszt wstawienia nowych zębów wynosi zwykle od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależne jest od stopnia zaawansowania przypadku oraz liczby zębów, które trzeba odbudować. Cennik ustala się indywidualnie z lekarzem. Leczenie implantologiczne to skomplikowany proces wymagający specjalistycznego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry specjalistów. Na pięknym uśmiechu nie warto oszczędzać – zabieg musi zostać przeprowadzony w bezpieczny sposób, aby uniknąć komplikacji.

Leczenie tradycyjne jest rozciągnięte w czasie, przez co nie tylko generuje więcej stresu i bólu, lecz także wiąże się z dodatkowymi zabiegami i wizytami w klinice. Z tego powodu może okazać się sumarycznie droższe od innowacyjnej metody All-on-4, opracowanej przez doktora Paulo Malo, która pozwala cieszyć się nowym uśmiechem już w jeden dzień. Dzięki znacznemu skróceniu czasu leczenia, komfort pacjenta jest zdecydowanie wyższy, a satysfakcja z pięknych zębów jest jeszcze większa, kiedy na efekty nie trzeba czekać miesiącami.

Metoda All-on-4 – piękny, nowy uśmiech już w jeden dzień

Innowacyjne podejście do leczenia implantologicznego, opracowane przez doktora Paulo Malo, jest dedykowane dla każdej osoby, która chce już w jeden pozbyć się ubytków zębowych na stałe. Niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania przypadku – metoda All-on-4 pozwala na wstawienie implantów u osób, u których tradycyjne leczenie implantologiczne nie sprawdziło się zbyt dobrze. Pacjenci, u których doszło do wypadnięcia implantów, również mogą uzyskać pomoc w Malo Dental Polska. Dzięki innowacyjnemu podejściu wykorzystywana jest dostępna tkanka kostna pacjenta, z racji czego nie ma potrzeby odbudowy kości. Zamiast kilku lat bólu, stresujących wizyt i ryzykownych zabiegów, już w ciągu jednego dnia można uzyskać nowy, piękny uśmiech na całe życie. Część chirurgiczna i protetyczna leczenia przeprowadzane są tego samego dnia, dzięki czemu satysfakcja ze wstawienia implantów zębowych jest natychmiastowa.