1 DZIEŃ CZY MIESIĄCE LUB LATA?

Brak zębów to powszechny problem. Wiadomo, że najczęściej najlepszym rozwiązaniem są implanty, które stały się już standardem. Wyzwaniem zaś jest coraz częściej brak kości pod implanty i wówczas standardowo proponuje się jej odbudowę, regenerację lub tzw. augmentację co odsuwa efekt końcowy o miesiące czy nawet lata. W przypadku pełnej, całkowitej metamorfozy – technika dr PAULO MALO zwana All-on-4 pozwala zrobić to w 1 dzień, dając przez to lepsze gojenie i natychmiastową satysfakcję.

Tradycyjna metoda leczenia implantologicznego – żmudny i bolesny proces

Leczenie implantologiczne zębów standardowo obejmuje dwie części: chirurgiczną i protetyczną. Pierwsza z nich polega na wprowadzeniu tytanowej śruby (implantu) w miejscu utraconego zęba. Implant umieszczony w kości przechodzi proces zwany osteointegracją, podczas którego zrasta się z kością i otaczającymi go tkankami. Czas potrzebny do pełnej osteointegracji jest długi i wynosi standardowo 3 miesiące w szczęce dolnej i 6 miesięcy w górnej. Na ten okres pacjent może otrzymać tymczasową protezę, aby ukryć braki w uzębieniu.

Jest to chwilowe rozwiązanie, które wiąże się często z dyskomfortem, ponieważ ruchome protezy nie są najwygodniejszym sposobem zakrycia deficytów. Kiedy proces osteointegracji zakończy się pomyślnie, nadchodzi czas założenia zębów na implanty. Pacjent może w końcu cieszyć się pełnym uśmiechem. Jednak cały ten proces trwa miesiące, a założenie zębów (koron) na implanty wymaga ponownego cięcia i kilku wizyt protetycznych. Chcąc uniknąć długiego czasu oczekiwania i związanego z nim dyskomfortu, warto skorzystać metody dr. Paulo Malo w Malo Dental, szczególnie wówczas gdy w innych gabinetach proponują odbudowę kości. Warto skorzystać z konsultacji także jeśli ma się już mosty na zębach czy implantach, które po latach się zużyły.

Implanty zębowe w Warszawie w jeden dzień – metoda All-on-4

Tylko w Malo Dental Polska można skorzystać z możliwości uzyskania pięknego, nowego uśmiechu pod okiem twórcy metody All-on-4 – uznanego na całym świecie doktora Paulo Malo. Metoda dr. Paulo Malo stosowana jest przez niego od 29 lat (1993 r.) i pozwala na wykorzystanie dostępnej tkanki kostnej pacjenta. Jest to możliwe dzięki kątowemu pozycjonowaniu specjalnych implantów różnej długości w dostępnej koci (są to tzw. rozwiązania hybrydowe).

Tradycyjne podejście implantologiczne w takich sytuacjach zwykle polega na odbudowie kości. Jednak takie zabiegi są obarczone pewnym ryzykiem niepowodzenia oraz wywołują zazwyczaj ogromny dyskomfort. Możliwa jest długo utrzymująca się opuchlizna oraz silny ból, utrudniający codzienne funkcjonowanie. Ponadto cały proces trwa wiele miesięcy. Jednak w celu uzyskania pięknego uśmiechu, nie trzeba decydować się na często nieskuteczne i niekomfortowe sposoby. Metoda All-on-4 opracowana przez dr. Paulo Malo polega na jednodniowym zabiegu i natychmiastowym osadzeniu zębów na wszczepionym implancie.

Implanty zębowe – cena w Warszawie

Leczenie implantologiczne zębów w Warszawie to koszt podobny lub niższy w porównaniu do innych miastach Europy Zachodniej. Wynosi średnio od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od tego ile zębów należy odbudować . Wiele osób może dziwić cena implantów zębowych – Warszawa. Proces wszczepiania implantów wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, lecz także wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Dlatego leczenie implantologiczne wiąże się z takimi kosztami. Jednak chcąc uzyskać piękny, nowy uśmiech, nie warto oszczędzać. Metoda All-in-4 wprowadzona przez dr. Paulo Malo i wykonywana w klinice Malo Dental Polska zyskała swą ogromną popularność na świecie właśnie poprzez jej dostępność cenową w porównaniu do powszechnych wówczas 20 lat temu przeszczepów kostnych. Koszt jednego pełnego łuku zębowego zakładanego w ten sam dzień nie zmienił się bardzo od lat i zaczyna się od dwudziestu kilku tysięcy złotych. Promiennym uśmiechem można cieszyć się do końca życia.

Leczenie tradycyjne czasami pozornie wygląda na mniej kosztowne, jednak jest znacznie bardziej rozciągnięte w czasie i często wiąże się z dodatkowymi wizytami w klinice oraz kolejnymi zabiegami. Sumarycznie takie podejście może być droższe niż jednodniowa metoda dr. Paula Malo. Ponadto więcej interwencji chirurgicznych oznacza więcej bólu oraz podnosi ryzyko pojawienia się powikłań. Ceny implantów zębowych Warszawa są z pewnością bardzo zróżnicowane, także na leczenie All-on-4, które wykonują naśladowcy dr. Paulo Malo. W Malo Dental Polska mogą Państwo mieć pewność, że korzystają z wieloletniego doświadczenia dr. Paulo Malo. Tysiące pacjentów w ostatnich 29 latach!

Metoda All-in-4 – natychmiastowa satysfakcja z nowego uśmiechu

Dzięki innowacyjnemu podejściu dr. Paulo Malo można cieszyć się nowymi zębami już w jeden dzień. Unika się w ten sposób wielu miesięcy bólu i dyskomfortu związanego z zabiegami, wizytami i korzystaniem z tymczasowej protezy. Rehabilitacja szczęki i żuchwy pod okiem uznanego na całym świecie specjalisty, jakim jest dr Paulo Malo, jest procesem nie tylko szybkim, lecz także wyjątkowo komfortowym. Wykwalifikowany zespół kompleksowo podchodzi do wszystkich potrzeb pacjenta i dba o to, aby świeżo otrzymany uśmiech nie znikał z twarzy przez cały czas pobytu w klinice.

Implanty zębowe w Warszawie – opinie naszych pacjentów potwierdzają wysoką jakość usług świadczonych przez Malo Dental Polska. Nowy uśmiech zmienił życie wielu osób, podnosząc komfort w wielu dziedzinach. Po skorzystaniu z metody All-in-4 można zapomnieć o nieestetycznych ubytkach, wypadających protezach czy problemach z przeżuwaniem pokarmu. Zamiast wielomiesięcznego procesu osteointegracji i związanych z nim bólu oraz opuchlizny już w ciągu jednego dnia można mieć piękny, nowy uśmiech.

Implanty zębowe w jeden dzień – metoda All-in-4 jest odpowiednia dla każdego, kto życzy sobie pełną metamorfozę.

Z metody opracowanej przez dr. Paulo Malo może skorzystać każda osoba, która chce już w ciągu jednego dnia cieszyć się z nowych stałych zębów. Innowacyjne podejście implantologiczne nie ma ograniczeń związanych z wiekiem, dlatego mogą z niego skorzystać wszyscy. Osoby, które próbowały już leczenia implantologicznego, ale z jakiegoś powodu się ono nie powiodło również mogą zwrócić się o pomoc do Malo Dental Polska. Dr. Paulo Malo niejednokrotnie umożliwiła otrzymanie nowego uśmiechu osobom, u których podejście tradycyjne się nie sprawdziło.