Pracuję w dużej firmie, podróżuję często po kraju i za granicę i nie mogę pozwolić sobie na częste wizyty oraz bycie opuchniętym i bez zębów. Dr Malo załatwił sprawę w 1 dzień i po weekendzie wróciłem do pracy. Brawo Dr Malo ! Dziękuję i polecam!

~ Andrzej z Wrocławia

Od wielu lat miałam protezę dolną, która była mało stabilna szczególnie w czasie jedzenia a także podczas rozmowy. Po obejrzeniu programu z Dr Paulo Malo w TV udalam się na konsultację a potem zdecydowałam się na wszczepienie 4 implantów w szczękę dolną. Wszystko odbyło się tak szybko i elegancko, że szczerze polecam każdemu ! Dziękuję Dr Malo i jego wspaniałemu zespołowi!

~ Maria z Warszawy

W Poznaniu odradzano zabieg na czterech implantach i proponowano mi odbudowę kości w szczęce. Najszybciej miałbym zęby po pół roku, jeśli wszystko poszłoby OK. W Warszawie Dr Malo zrobił to w ciagu jednego dnia i od 3 lat nawet nie pamietam, że mam implanty a dentystę widzę raz na pół roku. TO jest medycyna XXI wieku ! Płacisz i wychodzisz z zębami. Gratuluję, Dziękuję i Polecam!

~ Rafał z Poznania

Miałam implanty wszczepione w innym gabinecie w Warszawie ale po kilku latach straciłam dwa i proteza musiała być skrócona. Proponowano mi zabiegi odbudowy kości ale przyjaciółka powiedziała mi o gabinecie Malo Dental z programu TV. Dr Malo osobiście wszczepił implanty i tego samego dnia wyszłam z nową, pełną protezą. Było to dwa lata temu i do dziś wszystko funkcjonuje doskonale i take na zdjęciach RTG – jak mówią lekarze na wizycie kontrolnej. Polecam!

~ Zofia z Warszawy