CZYM RÓŻNI SIĘ MALO DENTAL OD INNYCH GABINETÓW IMPLANTOLOGICZNYCH?

Jak mówi sam dr Paulo Malo: „Pełną odbudowę bezzębia w jeden dzień w MALO DENTAL robimy najlepiej na świecie. Wszystko inne robimy tak samo dobrze jak najlepsi!” W tym się specjalizujemy. Zapraszamy na pełną rehabilitację bezzębia w 1 DZIEŃ. Wszystkie inne zabiegi możesz wykonywać u swojego dotychczasowego dentysty.

MALO CLINIC W WARSZAWIE TO TEŻ KLINIKA DR PAULO MALO?

Malo Clinic została stworzona przez dr Paulo Malo, ale została całkowicie przejęta przez fundusz inwestycyjny. Dr Malo osobiście wykonuje zabiegi tylko i wyłącznie w MALO DENTAL.

DLACZEGO METODA DR PAULO MALO (ALL-on-4) JEST LEPSZA OD INNYCH ?

Zabiegi wykonywane przez dr Paulo Malo gwarantują założenie zębów na implanty tego samego dnia! Stabilizacja i natychmiastowy efekt dla pacjenta to unikalne rozwiązanie, które wdrożone może być tylko przez wykwalifikowany zespół.

CO OZNACZA, ŻE W 1 DZIEŃ?

To oznacza, że część chirurgiczna i protetyczna jest wykonana tego samego dnia. Pacjent wychodzi z zębami!

CO NOWEGO JEST W METODZIE DR PAULO MALO?

Tradycyjna metoda leczenia implantologicznego wymaga kilkumiesięcznego procesu gojenia, co najmniej dwóch operacji chirurgicznych, dodatkowych wizyt protetycznych, a w przypadku regeneracji kości proces wydłuża się nawet do kilku lat. Metoda dr Paulo Malo bazuje na zasadzie minimalnej inwazyjności, co pozwala na znaczne przyspieszenie procesu leczenia.

CZY W INNYM GABINECIE BĘDZIE TANIEJ?

Leczenie tradycyjne – rozciągnięte w czasie, ze względu na dodatkowe zabiegi i wizyty jest sumarycznie droższe od metody dr Paulo Malo. Większa ilość zabiegów to również większe ryzyko, ból i dyskomfort. Zrób to raz a dobrze i oszczędzaj.

MÓJ DENTYSTA POWIEDZIAŁ, ŻE MUSZĘ ODBUDOWAĆ KOŚCI. CZY TA METODA JEST DLA MNIE?

U osób, które wiele lat są bez zębów pojawia się zanik kostny i często kości jest zbyt mało na tradycyjne wszczepienie implantów. Wiele klinik i implantologów zaleca odbudowę kości, czyli tak zwaną augumentację lub podniesienie dna zatoki szczękowej. Zabiegi te powodują znaczny dyskomfort, często opuchliznę, ból i nigdy nie dają gwarancji powodzenia. Na wszczepienie implantów po takim zabiegu zwykle czeka się od 6 do 9 miesięcy. Metoda dr Paulo Malo wykorzystuje dostępną ilość kości dzięki pozycjonowaniu implantów pod kątem. Stąd JEDNODNIOWY zabieg kończy się osadzeniem zębów na implantach.

MOJE IMPLANTY WYPADŁY. CZY TA METODA JEST DLA MNIE?

Metoda dr Paulo Malo jest dla wszystkich, którzy po jednym dniu chcą cieszyć się stałymi zębami. Bez względu na wiek, dla osób którym rekomendowano odbudowę kości, dla osób które bez powodzenia leczyły się już implantologicznie.